Blog

Jak pozyskać zlecenia dla firmy sprzątającej?

W każdym średnim i dużym mieście działa od kilku do kilkudziesięciu firm sprzątających. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich, z pewnością musisz liczyć się z rosnącą konkurencją i walczyć o znalezienie ofert. Chociaż na skorzystanie z usług profesjonalistów decyduje się coraz więcej szefów biur, instytucji, magazynów czy supermarketów, to wzrasta też liczba zarejestrowanych serwisów sprzątających. Taka sytuacja wymaga przedsiębiorczego myślenia - jak znaleźć nowe i stałe oferty

Firma sprzątająca - jak pozyskać klientów?

Zastanawiasz się w jaki sposób firma sprzątająca może osiągnąć sukces na rynku usług - w jaki sposób pozyskuje klientów i o czym należy pamiętać prowadząc tego rodzaju firmę? Zwróć uwagę na zapotrzebowanie i zapoznaj się z tym jak rozwijają się np. firmy sprzątające z Poznania. Wielu właścicieli firm i zakładów pracy nie ma czasu na sprzątanie. Czynności takie jak np. mycie okien i podłóg, doczyszczanie posadzek, a także mycie witryn sklepowych lub sprzątanie po budowie, to zadania, które wymagają zaangażowania, sprawności i odpowiedniego sprzętu. Firmy sprzątające łączą te wszystkie cechy i bardzo często są również wynajmowane przez indywidualne osoby zlecające sprzątanie mieszkania lub domu. 

Jak założyć firmę sprzątającą? O czym pamiętać?

Chcesz rozpocząć własny biznes? Sprawdź jak założyć firmę sprzątającą i rozwiń usługi, o które starają się zarówno instytucje, jak i prywatni klienci. Szkoły, szpitale, biura, restauracje, biblioteki... - każde z tych miejsc potrzebuje perfekcyjnego porządku i zachowania higieny dla bezpieczeństwa i komfortu pracowników, gości czy pacjentów. Możesz być właścicielem najbardziej prosperującej działalności gospodarczej w Twoim mieście!

Firma sprzątająca? 6 wskazówek jak wybrać i na co zwracać uwagę przy wyborze?

Kończysz właśnie remont mieszkania? A może potrzebujesz szybkiej deratyzacji w zakładzie pracy? Skuteczne usługi oferuje dzisiaj niejedna firma sprzątająca. Warto więc wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert - nie tylko po to, by efekt zrealizowanej usługi był doskonały, ale też po to, aby wszystkie działania przebiegały sprawnie. Zapoznaj się z 6 wskazówkami i sprawdź na co patrzeć przy wyborze usługi sprzątającej. 

Korzyści z zatrudnienia firmy sprzątającej

Komu zlecić regularne dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy? Chociaż możliwości jest kilka, najwięcej korzyści zapewnia zewnętrzna firma sprzątająca. Zachowanie porządku w biurach, sklepach, magazynach i innych przestrzeniach, wpływa na efektywność pracowników, ich poczucie komfortu i bezpieczeństwo, ale też wizerunek firmy. Korzystanie z firmy sprzątającej zapewnia wykonanie usługi profesjonalnie, szybko i przy użyciu specjalistycznego sprzętu i środków czystości. Z tego artykułu dowiesz się o innych zaletach współpracy z tego typu firmami.

Czyste miejsce pracy a jakość i wydajność pracowników

Czy myślałeś o tym, że zachowanie higieny i porządku ma znaczenie nie tylko w życiu prywatnym? Od tego jaką uwagę zwrócimy na ład i czystość w naszym otoczeniu, zależał będzie między innymi stopień koncentracji i produktywności wykonywanej w nim pracy. Coraz częściej więc właściciele firm decydują się na zatrudnienie profesjonalnej pomocy sprzątającej w biurach i innych miejscach aktywności zawodowej. W ten sposób zapewniają swoim pracownikom lepsze warunki skupienia, kreatywności i podnoszenia efektywności swoich działań. Jakie inne zalety niesie ze sobą "czysty biznes"? 

Krok 1

Składasz zlecenie on-line
– oszczędzasz czas!

Krok 2

Wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę
– oszczędzasz pieniądze! (środki)

Krok 3

Akceptujesz i oceniasz wykonanie usługi
– i posprzątane!

Krok 4

Za usługę płacisz on-line
– czysty business!

Zamów usługę sprzątania Zadzwoń