Jak pozyskać zlecenia dla firmy sprzątającej?

W każdym średnim i dużym mieście działa od kilku do kilkudziesięciu firm sprzątających. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich, z pewnością musisz liczyć się z rosnącą konkurencją i walczyć o znalezienie ofert. Chociaż na skorzystanie z usług profesjonalistów decyduje się coraz więcej szefów biur, instytucji, magazynów czy supermarketów, to wzrasta też liczba zarejestrowanych serwisów sprzątających. Taka sytuacja wymaga przedsiębiorczego myślenia - jak znaleźć nowe i stałe oferty

Jak znaleźć zlecenia dla firmy sprzątającej?

Minęły już czasy kiedy wynajem usługi sprzątającej był zarezerwowany dla najbogatszych firm, a sprzątanie przestrzeni pracy należało do obowiązków pracowników. Dzisiaj sięga się po fachowców, zwłaszcza przy usługach takich jak na przykład:

  • mycie okien i witryn sklepowych, 
  • doczyszczanie posadzek, 
  • sprzątanie po remoncie i po budowie, 
  • sprzątanie hal magazynowych, 
  • czyszczenie elewacji budynków, 
  • dezynfekcje. 

W jaki sposób serwisy sprzątające docierają do klientów poszukujących wymienionych usług? Dobrym przykładem są firmy sprzątające z Poznania, które zdecydowały się działać za pośrednictwem portalu Czysty Business - zaufanej witryny pośredniczącej pomiędzy zleceniodawcami a wykonawcami. Ich działalność mocno się rozwinęła, a pojawiające się oferty z biegiem czasu zyskały status ofert stałych.

Rejestracja na portalu Czysty Business 

Zarejestrowanie się na portalu Czysty Business w roli wykonawcy to również świetna okazja do rozpoczęcia biznesu i stawiania swoich pierwszych kroków jako firma sprzątająca - niezależnie od regionu. Znalezienie pierwszego zlecenia dla firmy sprzątającej może być trudne - wpływają na to m.in. brak doświadczenia i nieznajomość konkurencji. Współpracując jednak z portalem Czysty Business w ramach umowy B2B, łatwiej zacząć i odnaleźć się na rynku tego typu usług. Zawieranie kontraktów przyspiesza rozwój firmy sprzątającej i umożliwia jej znalezienie stałych ofert.

Krok 1

Składasz zlecenie on-line
– oszczędzasz czas!

Krok 2

Wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę
– oszczędzasz pieniądze! (środki)

Krok 3

Akceptujesz i oceniasz wykonanie usługi
– i posprzątane!

Krok 4

Za usługę płacisz on-line
– czysty business!

Zamów usługę sprzątania Zadzwoń