Sprzątanie biur Poznań

Chcesz, żeby Twoje biuro wyglądało reprezentacyjnie, a produktywność pracowników była większa? Sprzątanie biur w Poznaniu zamówione za pośrednictwem portalu Czysty Business może to zagwarantować. Wystarczy, że wypełnisz formularz online, a profesjonalna firma sprzątająca pojawi się pod wskazanym adresem - i to o wybranej przez Ciebie porze. 

Sprzątanie biur w Poznaniu i okolicy 

Zachowanie porządku w biurach wpływa na efektywność pracy i zapewnia bezpieczeństwo pracownikom. Usługi zamówione na portalu Czysty Business obejmują zarówno podstawowe, jak i okresowe czynności - w zależności od wskazanych w formularzu potrzeb. Realizujemy sprzątanie biur cyklicznie, ale również interwencyjnie. W skład wykonywanych zadań wchodzą na przykład: 

  • odkurzanie, zamiatanie, mycie podłóg oraz schodów, 
  • czyszczenie ekranów LCD i sprzętów biurowych, 
  • usuwanie kurzu z mebli i parapetów, 
  • czyszczenie paneli ściennych, rolet, żaluzji.

Szybko podjęta realizacja zamówienia to cecha wyróżniająca nasz portal. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, wskazać dokładną lokalizację biura i datę sprzątania. Jeśli nie posiadasz własnych środków czystości, nie musisz się martwić - zewnętrzna firma sprzątająca przywiezie je ze sobą. Zapraszamy do kontaktu i zgłoszenia w formie online

Krok 1

Składasz zlecenie on-line
– oszczędzasz czas!

Krok 2

Wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę
– oszczędzasz pieniądze! (środki)

Krok 3

Akceptujesz i oceniasz wykonanie usługi
– i posprzątane!

Krok 4

Za usługę płacisz on-line
– czysty business!

Zamów usługę sprzątania Zadzwoń