Czyszczenie podłóg i sprzątanie po remoncie Poznań

Właśnie zakończyłeś remont swojego biurowca? W skład naszych usług wchodzi sprzątanie po remoncie w Poznaniu i okolicach. Zamówienie profesjonalnej firmy sprzątającej ułatwi przywrócenie porządku w nowym zakładzie pracy. Wystarczy, że wypełnisz formularz online dostępny na portalu Czysty Business. Sam decydujesz o dacie sprzątania i określasz swoje potrzeby. Jeśli nie posiadasz odpowiednich środków chemicznych, firma sprzątająca przywiezie je ze sobą. Dysponuje ona produktami dostosowanymi do konkretnych powierzchni - dzięki temu czyszczenie podłóg po remoncie przebiega sprawnie.

Sprzątanie po remoncie i mycie podłóg w Poznaniu i okolicy

W ramach sprzątania po remoncie wykonujemy maszynowe mycie podłogi. Może być ono również niezależną usługą. Czyszczenie podłóg przy wykorzystaniu maszyn jest lepsze niż tradycyjne użycie mopa, ponieważ: 

  • maszyna nie tylko czyści, ale jednocześnie osusza podłogę, 
  • posadzka zostaje zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych,
  • brud gromadzony jest w wewnętrznym pojemniku
  • zwiększa się odporność podłoża na ścieranie. 

Portal Czysty Business gwarantuje rzetelne sprzątanie po remoncie m.in. w biurach, supermarketach, na terenach budowlanych. Wyróżnia się szybkim podjęciem realizacji zlecenia. Zapraszamy do wypełnienia formularza i wykorzystania usług zarejestrowanych firm. 

Sprawdź również:

Krok 1

Składasz zlecenie on-line
– oszczędzasz czas!

Krok 2

Wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę
– oszczędzasz pieniądze! (środki)

Krok 3

Akceptujesz i oceniasz wykonanie usługi
– i posprzątane!

Krok 4

Za usługę płacisz on-line
– czysty business!

Zamów usługę sprzątania Zadzwoń