Czyszczenie podłóg drewnianych i parkietów Poznań

Potrzebne czyszczenie podłóg? Jeśli chcesz by było ono wykonane profesjonalnie, zleć je fachowcom! Dysponują oni wiedzą, doświadczeniem, środkami chemicznymi oraz specjalistycznym sprzętem pozwalającym zoptymalizować metody czyszczenia w zależności o rodzaju podłoża, zaistniałej potrzeby oraz zastanych zabrudzeń. Portal Czysty Business zapewnia dostęp do do wykwalifikowanych usługodawców, nie ma co szukać po omacku, skorzystaj z naszej bazy firm! Usługi są realizowane na terenie Poznania lub w okolicy - w promieniu do ok. 50 km. 

Czyszczenie podłóg drewnianych i parkietów w Poznaniu i okolicy

Powierzenie profesjonalistom czyszczenia podłóg w miejscach pracy pomaga m.in. zachować bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy. Usługi realizowane przez podmioty zewnętrzne nie zakłócają codziennego trybu pracy przedsiębiorstwa. Najważniejsze rodzaje podłóg drewnianych, które wyczyścimy cyklicznie lub interwencyjnie to: 

  • parkiet, w tym np. parkiet lamelowy

  • podłogi z deski z litego drewna, 

  • podłogi z deski barlineckiej,

  • podłogi z deski na legarach, 

Oferujemy też czyszczenie podłóg olejowanych i lakierowanych. Na rynku wyróżnia nas szybkie rozpoczęcie realizacji zlecenia. Działamy szybko i sprawnie, bez znaczenia czy chodzi o biuro, sklep, halę czy magazyn. To ty określasz termin i godzinę wykonania usługi. Zapraszamy do kontaktu i zgłoszenia w formie online.

Krok 1

Składasz zlecenie on-line
– oszczędzasz czas!

Krok 2

Wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę
– oszczędzasz pieniądze! (środki)

Krok 3

Akceptujesz i oceniasz wykonanie usługi
– i posprzątane!

Krok 4

Za usługę płacisz on-line
– czysty business!

Zamów usługę sprzątania Zadzwoń